Aby ułatwić i usprawnić Wam korzystanie z aplikacji, dodaliśmy możliwość przypisywania wielu maszyn do zlecenia produkcyjnego. Wcześniej nie było możliwe, ponieważ kierownik musiał wejść każdorazowo na zlecenie produkcji i dodać jedną maszynę, jej termin realizacji i rozplanować ilość sztuk jaką należy wytworzyć przy uwzględnieniu wszystkich operacji. Dzięki tej aktualizacji, możecie ustalić po kolei jakie operacje wykonywane będą na uwzględnionych maszynach, termin realizacji i ilość sztuk. Do każdej maszyny również można dodać uwagi, które pozwolą pracownikom na ich sprawną obsługę.

[Zdjęcie:”Dodawanie wielu maszyn przy zleceniu produkcyjnym”]

Kolejną nowością jest eksport danych z zamówienia lub produktów do pliku w formatach takich jak PDF, EXEL czy CSV. Dodatek ten zaoszczędzi Wam czas na duplikowanie treści, które wprowadzacie do programu, jak i prowadzenie osobnego inwentarza.

[Zdjęcie=”Eksport spisu produktów/zamówień do pliku PDF, EXCEL, CSV”]

Wyeksportowane pliki w wybranym formacie zapisują się w formie tabelki ze wszystkimi potrzebnymi informacjami na Twoim dysku w domyślnym folderze pobierania plików.

[Zdjęcie:”Wygenerowana tabelka w formacie PDF zapisana na dysku lokalnym”]

Jeśli któraś z czynności, nie została jasno przedstawiona, zapraszamy do obejrzenia filmiku, w którym opowiadamy o nowo dodanych funkcjach i prezentujemy ich zastosowanie.

Gdyby którakolwiek z zaprezentowanych aktualności nie była jasna, napisz do naszego zespołu w oknie Intercomu, pomożemy Ci rozwiać wątpliwości. Jeśli masz do nas jakieś uwagi lub sugestię dla PRODIO, chętnie ich wysłuchamy.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Share This