06Kwi 2017

0

350

Targi STOM-TOOL Kielce 2017

W poprzednim tygodniu Prodio zagościło na targach Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL w Kielcach. Impreza organizowana jest cyklicznie, w tym roku przypadało to na 28-30 marca.

Targi w minionym roku miały swoje dziesięciolecie. STOM-TOOL urosło do rangi dużej europejskiej imprezy branżowej – poświęconej narzędziom i maszynom CNC do obróbki metali – cenionej wśród wystawców w kraju jak i za granicą.

Podczas jubileuszowej edycji STOM-TOOL 2017 pojawiło się wielu producentów obrabiarek oferujący najwyższej klasy maszyny i urządzenia.
Tegoroczna edycja zrzeszała firmy z aż 30 krajów. Prezentowały się firmy między innymi z Niemiec, Turcji, Włoch, Czech, Szwajcarii, Portugalii, Japonii, Słowenii, Francji, Szwecji i Holandii.

Był to dobry czas na zaprezentowanie naszego rozwiązania do planowania i rozliczania produkcji dla małych i średnich firm. Nasz system cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników targów, a część z nich dołączyła do grona naszych klientów z czego jesteśmy bardzo dumni.